Güvenli Vegan Noktalar Ne Demek?

5/5 - (1 vote)

Veganlık bilincinin yaygınlaşması, veganların daha çok ürün ve bilgiye ulaşması konusunda kurulduğumuz günden bu yana emek sarf etmekteyiz. Veganİstasyon Online ve Veganİstasyon Şişli’den sonra şimdi, topluluğumuzun karşısına yeni bir atılımla çıkmanın heyecanını yaşıyoruz.

Veganlar olarak yaşadığımız en büyük problemlerden biri, yemek yediğimiz çeşitli yerlerde menüdeki seçeneklerin azlığı. Bu kısıtlı seçeneklerin ardından da, işletme çalışanlarının veganlığı gerçekten bilip bilmediğinden emin olamamızdan ötürü, menüde ”vegan” yazdığını gördüğümüz halde ekmekte yumurta var mı, hayvansal ürünlerle aynı yerde mi pişti gibi sorular sorarak teyit etmeye çalışmamız sorunsalı geliyor.

Bu sorunlara çözüm olarak biz, veganların ev dışında da gönül rahatlığıyla yemeklerinin tadını çıkarmaları, akıllarında soru işaretleri olmadan keyifli vakit geçirebilmeleri için bilgi havuzu ve tecrübelerimizi kullanarak Güvenli Vegan Noktalar oluşturmaya başladık.

Veganİstasyon, ”Güvenli Vegan Noktalar”da özetle şunları yapıyor;

* Mutfak ve servis ekiplerine ‘’Vegan Vizyon Eğitimi’’ veriyor,
* İşletmelere vegan menü danışmanlığı yapıyor ve ürün tedariği sağlıyor,
* Mutfakları belirli aralıklarla ziyaret ediyor.

Daha fazla ve lezzetli seçeneği kaygısız bir şekilde deneyimlemen için ”Güvenli Vegan Noktalar” hizmet ağımızı her geçen gün artıracağız. Bu logoyu gördüğün her yer, Güvenli Vegan Nokta!

Keep calm and trust the carrot !🥕

Bu içeriği paylaş!
Veganİstasyon

About Veganİstasyon

Veganİstasyon yönetici hesabıdır.

View all posts by Veganİstasyon →

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir